DODATKOWA REKRUTACJA NA STUDIA na wyjazdy w ramach Programu Erasmus +

(na II semestr 2017/2018)

Rejestracja kandydatów na studia i praktyki zagraniczne w ramach Programu Erasmus+ na rok akademicki 2017/2018 odbywa się za pomocą elektronicznego formularza będącego  na  stronie AWF w Krakowie, zgodnie z poniższymi terminami:

Rekrutacja na studia (na II semestr 2017/2018) do wybranych Uczelni odbywać się będzie od 17 maja do 14 czerwca 2017 roku. (formularz aplikacyjny)

Lista Uczelni partnerskich do których można jeszcze aplikować znajduje się na stronie: http://erasmus.awf.krakow.pl/index.php/umowy-z-uczelniami-partnerskimi.

W przypadku wyjazdu na studia drukowany formularz aplikacyjny należy składać w Biurze Rektora AWF p. 107. do 14 czerwca 2017 roku.

Formularz aplikacyjny należy wydrukować i podpisać. Następnie należy go dostarczyć do Biura Rektora, z potwierdzoną w odpowiednim Dziekanacie średnią ocen oraz potwierdzoną przez Studium Języków Obcych znajomością języka obcego.

Szczegółowe informacje nt. wyjazdów można uzyskać w Biurze Rektora AWF, p.107.

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+

(-) dr Andrzej Szczygieł