W TRAKCIE POBYTU student zobowiązany jest do realizacji przedmiotów uzgodnionych w Learning Agreement. W razie niemożności realizacji wszystkich przedmiotów uzgodnionych w Learning Agreement student ma obowiązek powiadomić na piśmie macierzystą Uczelnie - właściwego Koordynatora o ewentualnych zmianach. W przypadku przedłużenia pobytu na stypendium jest konieczność podpisania nowego Learning Agreement.

Studia: po przybyciu do Uczelni Przyjmującej może nastąpić konieczność/potrzeba zmiany przedmiotów,  tym celu należy wypełnić zmiany do porozumienia do programu zajęć (Changes to Learning Agreement), uzyskać podpis Koordynatora z Uczelni Przyjmującej i wysłać do właściwego Koordynatora. Należy dołączyć podanie skierowane do właściwego Dziekana AWF z prośbą o zgodę na zmianę przedmiotów. (w terminie 3-4 tygodni od rozpoczęcia zajęć).

Praktyka: obowiązkowe prowadzenie Dzienniczka Praktyk obowiązującego na AWF w języku angielskim potwierdzonego przez opiekuna w jednostce przyjmującej.